Joomla Free Template by FatCow Hosting

BoostIron

 

BoostIron
Item # 10674
 
Terve inimese organism sisaldab rauda umbes 4-5 grammi. Seda pole piisavalt, et panna helisema metallidetektor lennujaamas, kuid jagub selleks, et toetada vereloome protsessi, immuunsüsteemi ja kogu organismi tervikuna.
Miks on tervel inimesel põsed jumekad, mõtted selged ja palju energiat? Sellepärast, et tema organism on hästi hapnikuga varustatud. Hapniku tagab piisav hemoglobiini tase. Raud on hemoglobiini koostisosa. Inimene ei saa elada ilma hapnikuta, mis kandub verega mööda organismi laiali.
Rahvusvahelise Terviseorganisatsiooni andmetel on raua puudulikkus tänapäeval laialt levinud ja selle all kannatab väga palju inimesi.
Rauapuudusega kaasnevat kehvveresust iseloomustab nõrkus, kiire väsimine, ärrituvus, südame-veresoonkonna ja seedesüsteemi häired, immuunsuse nõrgenemine ja mälu halvenemine, sagedased peavalud. Aneemia võib põhjustada palju teisi haigusi.
Kasin rauavaru organismis mitte ainult ei halvenda praktiliselt kõigi rakkude tööd, vaid piirab ka üle 80 erineva geeni talitlust. Mõned uuringud on näidanud, et lapsed ja noorukid, kes kannatavad rauapuuduse all, võivad tunda raskusi õppimisel.
Rauavaegusaneemia põhjusteks on rauavaene toit, halb raua omastamine ja suured verekaotused. Väga suurt ohtu tervisele kujutab see, et inimesed kohanevad reeglina rauapuuduse ilmingutega, kuna hemoglobiini tase veres alaneb vähehaaval. Kui olete märganud endal mingeid tervisehäireid, pöörduge kohe raviarsti poole. Võib-olla on teil rauavaegusaneemia ning varajane diagnostika aitab kiiremini haigusest jagu saada.
Boostironis sisalduval karbonüülraual on mitmeid eeliseid võrreldes teiste rauavormidega: puhta raua sisaldus on 98%, ei sisalda rauasoolasid, mittetoksiline. Tavaliselt võib rauasoolasid sisaldavate toidulisandite manustamisega kaasneda kõhukinnisus või –lahtisus. Karbonüülraud on keha poolt kergesti omastatav.
Tootmisel on kasutatud kõrgekvaliteedilist toorainet ja tehnoloogiat, mis vastavad kõigile kvaliteedinõuetele.
Selleks, et organism omastaks paremini rauda, on vaja askorbiinhapet ja B rühma vitamiine, eriti B 12 ja foolhapet.
C-vitamiin mängib tähtsat rolli immuunsüsteemi tugevdamises, tõstab organismi vastupanuvõimet infeksioonide vastu, on tugev antioksüdant, tagab organismi rakkudele kaitse lagunemise eest mida põhjustavad vabad radikaalid.
Vitamiin B12 omab kõrget bioloogilist aktiivsust, on vajalik vereloomes ja närvisüsteemi talitluses. B12 on C-vitamiini ja foolhappega tihedalt seotud, osaledes nendega koos valkude, rasvade ja süsivesikute ainevahetuses.
Vitamiin B9 (foolhape) tagab B12 parema omastatavuse, mängib tähtsat osa vereloome protsessis (hädavajalik erütrotsüütide moodustamiseks).
 
BoostIron
 
·        ennetab rauavaegusaneemiat
·        kergesti omastatava karbonüülraua ja vitamiinide allikas
·        immuunsüsteemi tugevdaja
·        hädavajalik organismi kasvuperioodil, raseduse ajal, operatsioonijärgsel perioodil
 
Koostis ühe tableti kohta: raud (karbonüülraud) – 10 mg, vitamiin C (askorbiinhape) – 70 mg, folaat (foolhape) 200 mcg, vitamiin B12 (tsüanokobalamiin) – 3 mcg.
 
Näidustus: rauavaegusaneemia ennetamine.
 
Kasutamine: 1 tablett päevas klaasi veega.
 
Pakend: 60 tabletti.
 
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.

Ärge kasutage toodet, kui pakend on kahjustatud või pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.