Joomla Free Template by FatCow Hosting

FluGone

 

FluGone
Item # 4151
 
Igaüks meist on kogenud külmetushaiguse sümptomeid. Kuid kas teadsite, et külmetushaiguse põhjustajaks võivad olla 200 erinevat viirust; tõbi kestab enamasti kahest päevast kuni kahe nädalani; üheks profülaktiliseks meetmeks, vältimaks külmetushaigusi, on regulaarne käte pesemine.
Kahjuks ei ole siiani leitud ideaalset ravimit esmapilgul tühisena tunduva külmetushaiguse vastu. Külmetust kutsuvad esile viirused, antibiootikumid on aga nende vastu jõuetud. Müügilolevad külmetusravimid võivad vahel olukorda isegi halvendada. Loomulikult võib ka lihtsalt kannatada ja oodata, millal külmetus ise möödub. Aga kas te ikka olete valmis nädala või kauemgi taluma nohu, vesiseid silmi, peavalu, raskendatud hingamist, nüristunud haistmismeelt ja maitseelamuste puudumist?
 
Firma Santegra pakub teile efektiivset loodustoodet organismi kaitsevõime tugevdamiseks – FluGone.
FluGone on nagu kiirabi külmetushaiguste ja põletike puhul. Toote koostisosad omavad viirustevastast ja antibakteriaalset toimet, kergendades külmetushaige enesetunnet.
 
C - vitamiinil on tähtis osa immuunsüsteemi tugevdamisel, tõstes organismi vastupanuvõimet. Uurimused on näidanud, et C - vitamiin aitab külmetusgaigust kergemini läbi põdeda ja vähendab haiguse kestvust. C - vitamiin tõstab organismi kaitsemehhanismide aktiivsust . C - vitamiin on tugev antioksüdant ja kaitseb organismi rakke kahjustuste eest, võideldes vabade radikaalidega.
C - vitamiin kuulub FluGone koostisesse viies erinevas variandis: askorbiinhape, kaltsiumaskorbaat, askorbüülpalmitaat, acerola kirsi ekstrakt ja kibuvitsamarjade pulber. Kõik need tõstavad preparaadi bioomastatavust.
 
Tsink on tähtsaim mikroelement, mis takistab viiruste paljunemist ja tal on ka immuunsüsteemi tugevdav toime. Uurimused on näidanud, et kui külmetushaiguse algfaasis tsinki tarbida, lüheneb haigus märgatavalt. Tsink, mis kuulub FluGone koostisse bioomastatava tsink aminohappe kelaadina, ja selle kogus, vastab 100% soovitatavale päevasele annusele.
 
Seleen on tugevaim antioksüdant, stimuleerib antikehade moodustumist ja tõstab seega vaastupanuvõimet nii külmetus - kui ka infektsioonhaigustele. Seleen kuulub FluGone koostisse Selenium + GPM vormis, mis on unikaalne, patenteeritud ning millel on kõrgeim bioomastatavus.
 
Punane päevakübar on eriti oluline läheneva külmetushaiguse esimeste sümptomite puhul. Ta ativiseerib immuunsüsteemi, tugevdab organismi võimet interferooni toota. FluGone koostisse kuulub standardiseeritud (5:1) punase päevakübara ekstrakt, mis sisaldab 4% polüfenoolseid komponente, tagamaks toime efektiivsust.
 
Küüslauku peetakse rahvameditsiinis üheks efektiivsemaks vahendiks, mis tõstab organismi vastupanuvõimet mitmesugustele haigustele. Kliinilised uurimused on näidanud, et küüslaugul on antibakteriaalne, viirusevastane ja seenhaigustevastane toime. Küüslaugus sisalduv aktiivne aine, ensüüm allitsiin, aitab organismil külmetusega võidelda ja soodustab kiiret paranemist.
FluGone on efektiivne loodustoode, mida soovitatakse tarvitada külmetushaiguse esimeste sümptomite ilmnemisel, kuna preparaat aktiveerib kiiresti immuunsüsteemi.
 
FluGone
 
·        „kiirabi” külmetus- ja põletikuliste haiguste korral
·        omab antibakteriaalset ja viirustevastast toimet
·        tugevdab organismi immunsüsteemi
·        sisaldab viit erinevat C-vitamiini vormi, mineraale ja taimseid koostisosi, tugevdab organismi vastupanuvõimet
 
KOOSTIS (ühes kapslis): C-vitamiin (askorbiinhape, kaltsiumaskorbaat, askorbüülpalmitaat, acerola kirsi ekstrakt, kibuvitsamatjade pulber (Rosa rugosa) – 175mg; tsink (tsinkglütsinaat) – 3,75mg; seleen (Selenium+GPM) – 17μg; punase päevakübara ekstrakt (Echinacea purpurea) (5:1) (4% polüfenoolseid komponente) – 160mg; desodoreeritud küüslauk (Allium sativum L.) – 125mg
NÄIDUSTUSED: sagedased külmetused, immuunsüsteemi nõrkus, organismi vastupanuvõime nõrgenemine, gripiepideemia periood.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus.
TARVITAMINE: 2 kapslit 2 korda päevas, hommikul ja õhtul söögi ajal, juues peale klaasitäis vett.
PAKEND: 60 kapslit blisterpakendis
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge kasutage toodet, kui pakend on kahjustatud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.