Joomla Free Template by FatCow Hosting

Norwegian Kelp GP

 

Norwegian Kelp GP
Item # 264
 
Kaasajal on kilpnäärmehaigused ühed levinumad maailmas, olles sama sagedased kui südame-veresoonkonna haigused ja suhkruhaigus. Ainsaks efektiivseks profülaktikaks joodidefitsiidi tekke vältimisel on igapäevane piisav joodi tarvitamine. Paljudes piirkondades ei sisalda vesi ega toiduained kahjuks piisavas koguses joodi.
Joodipuuduse sümptomid on küllaltki ebatüüpilised, mitte asjata ei ole rahvasuu seda „varjatud näljaks” nimetama hakanud. Seetõttu ei pööra inimesed sageli esimestele haigusnähtudele tähelepanu. Nendeks on: immuunsuse nõrgenemine, väsimus, apaatia, huvi puudumine, kehakaalu tõus, naha elastsuse vähenemine, juuste väljalangemine, haprad küüned.
Eriti oluline on jood lastele. Joodi vähesus muudab lapsed väsinuks, kurnatuks, isutuks, kannatab koolitöö. Joodidefitsiit raseda naise organismis suurendab riski füüsilise ja vaimse puudega lapse sünniks.
 
Firma Santegra pakub uut, kaasajastatud toodet – Norwegian Kelp GP, milles on garanteeritud koostis taimset päritolu looduslikku joodi.
 
Norwegian Kelp GP koostisesse kuulub merevetikas ehk kelp (Ascophyllum nodosum) – suur, lopsakas vetikas, mis kasvab Atlandi ookeani põhjapoolsetes vetes. Kelp sisaldab joodi, algiinhapet, kaaliumit, magneesiumit, kaltsiumit, rauda ja vitamiine – A, B1, B2, C, D ja E. Selle taime mineraalid ja vitamiinid on looduslikus, orgaanilises vormis ning seega organismi poolt kergesti omastatavad.
 
Kelp soodustab kilpnäärme töö normaliseerimist ja piisava hulga hormoonide tootmist, mis on hädavajalik normaalseks ainevahetuseks, eluenergia kõrge taseme saavutamiseks ning kehakaalu normaalsena hoidmiseks.
 
Kelp aitab organismist toksiine välja viia, vähendab organismi sõltuvust kahjulikest ainetest (nikotiin ja alkohol).
 
Kelbist saab abi närvihäirete korral, premenstruaalse sündroomi puhul, paraneb organismi üldseisund ning välimus, kuna kelp aitab tugevdada juukseid ja küüsi.
 
Algiinhape on efektiivne looduslik absorbent, millel on omadus vett siduda ja paisuda peale manustamist umbes 25 korda. Tänu sellele täidab kelp magu, aeglustab süsivesikute ja rasvade imendumist, „tõmbab välja” „halba” kolesteriini, reguleerib söögiisu ja aitab seega kehakaalu vähendada.
 
Joodi sisaldus ühes Norwegian Kelp GP tabletis on standardiseeritud ja katab 100%-liselt joodi ööpäevase vajaduse. See eristab firma Santegra toodet arvukatest samalaadsetest bioloogiliselt aktiivsetest toidulisanditest.
 
Norwegian Kelp GP:
 
·        orgaanilise joodi allikas
·        parendab ainevahetust
·        stimuleerib kilpnäärme tööd
·        normaliseerib endokriinsete näärmete tööd
·        annab energiat juurde
·        aitab toksilisi ainevahetusjääke kahjutuks teha ja neid organismist välja viia
·        vähendab riski kasvajatesse haigestuda
 
KOOSTIS (ühes tabletis): jood (saadud Ascophyllum nodosum) – 150μg; kelp (0,1% joodi) (Ascophyllum nodosum) – 150mg
NÄIDUSTUSED: kilpnäärme alatalitlus, elamine joodivaeses piirkonnas, immuunsüsteemi nõrkus, väsimus, apaatia, kehakaalu tõus, premenstruaalne sündroom, naha elastsuse vähenemine, küünte murdumise sagenemine, juuste väljalangemine.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus, difuusne toksiline hõõtsik, türeotoksikoos.
TARVITAMINE: üks tablett päevas koos klaasitäie veega.
PAKEND: 60 tabletti

SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC. Ärge kasutage toodet, kui pakend on kahjustatud või pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.