Joomla Free Template by FatCow Hosting

ShieldsUp

SANTEGRA

The Educated Choice

www.santegra.com

Shieldsup

ShieldsUp™ TR

Item # 0 668


Sajandite vältel on inimesed tundnud huvi selle vastu, mis põhjustab organismi vananemise? Kas eksisteerib võimalus pikendada elu ja vabaneda haigustest?
Üks teooriatest seisneb selles, et inimese organismis tekkivad vabad radikaalid, mis on põhjustatud ebasoodsatest tingimustest ja mõjuvad rakkudele halvasti. Noores organismis on küllaldaselt antioksüdante (aineid, mis neutraliseerivad vabu radikaale), vananedes aga väheneb antioksüdantide hulk.
Vabade radikaalide ja antioksüdantide vaheline düsbalanss viib oksüdatiivse stressini, mis võib olla paljude ohtlike haiguste põhjuseks (nt astma, diabeet, artriit, veenilaiendid, ateroskleroos, südamehaigused, flebiit, Parkinsoni ja Alzheimeri tõbi,  depressioon jne). Uuringud on näidanud, et antioksüdantide optimaalse taseme säilitamine organismis omab suurt tähtsust inimelu pikenemisel.

ShieldsUp™ TR on Santegra™ unikaalne toidulisand – eksklusiivne võimas antioksüdantide kompleks. ShieldsUp™ TR on välja töötatud teaduse viimaste avastuste baasil ja maailmaturul analoogset toodet ei ole.
Teadlased avastasid, et viimasel ajal on elusorganismides evolutsiooniprotsessis välja arenenud mehhanism, mis võimaldab toidu puudumisel kauem elada, lükates paljunemise protsessi edasi kuni parema ajani. Sama efekti võib saavutada madala kalorsuse dieediga. Madala kalorsusega dieedis on kõik vajalikud toitained, kuid umbes 30% vähem kaloreid.

Tänu mitmetele uuringutele eraldati klass keemilisi aineid analoogse mõjuga.
Üks sellistest ainetest on resveratrool, mis sisaldub viinamarjakoores ja seemnetes, samuti idamaguni (kirburohi) juurtes (Polygonum cuspidatum).
Just resveratrool aitas „prantsuse paradoksi” saladuse avastada. Prantsuse traditsiooniline köök, milles on ohtralt küllastunud rasvu, on kahjulik südame-veresoonkonna süsteemile. See aga ei oma negatiivset mõju prantslaste eluea pikkusele, kuna nad tarvitavad söögi kõrvale punast veini, mis sisaldab rikkalikult resveratrooli.
Mitmed uuringud näitasid, et resveratroolil on palju tervisele kasulikke omadusi. Ta on võimas antioksüdant, vähendab südame-veresoonkonna haiguste ilminguid, aktiviseerib „kaua elava geeni” sitriini, analoogselt madala kalorsusega dieedile.
ShieldsUp™ TR - is on resveratrooli päevases normis võrdväärselt kahe punase veini pudeliga.
Peale selle on ShieldsUp™ koostises kompleks vitamiin-antioksüdandid A, C ja E; võimas antioksüdant seleen; viinamarjaseemnete ekstrakt (95% proantotsianidiine) ja roheline tee (97% polüfenoole), omades väljapaistvat antioksüdantset toimet; naturaalne taimne valem, mis efektiivselt neutraliseerib vabade radikaalide mõju.
ShieldsUp™ TR töötlemisel on kasutatud uuemat tehnoloogiat, mis võimaldab kontrollida ShieldsUp™ TR aktiivsete koostisosade vabanemise kiirust organismi, tagades prolongireeritud tegevuse efekti ja optimaalse omandamise.
ShieldsUp™ TR:

• Võimas antioksüdant;
• Tugevdab organismi immuunsüsteemi;
• Kaitseb organismi vabade radikaalide mõju eest.

Koostis (ühes tabletis):
vitamiin A (100% naturaalses beeta-karotiin vormis, palmiõlist)-2,500 ME, vitamiin C -50 mg, vitamiin E -50 ME, seleen -50 mkg, ORS (oligomeersed proantotsianidiinid) (95%viinamarja seemnete ekstrakti) – 25mg, resveratrool – 2 mg, naturaalne taimne valem, mis omab võimalust neelata vabad radikaalid (High-ORAC) (rohelise tee ekstrakt (97% polüfenoole), viinamarja seemnete ekstrakt, mustika pulber, õunad, brokkoli, jõhvikas, kapsas, apelsin, ploom, vaarikas, maasikas, spinat, sinikas ) – 40 mg.
Näidustused:  organismi antioksüdantne kaitse; südame veresoonkonna haiguste profülaktika; onkohaiguste profülaktika; organismi vananemise profülaktika.
Vastunäidustused: individuaalne mittetaluvus.Kasutamine: 1 tablett 2 korda päevas, klaasi veega.
Pakend: 60 tabletti.