Joomla Free Template by FatCow Hosting

Wild Yam

 

               SANTEGRA

               The Educated Choice

               www.santegra.com

 

Wild

Wild Yam GP (30)

Item # 292

Wild Yam GP on uue põlvkonna suurepärane toode, mille koostisse kuulub standardiseeritud jamsijuure ekstrakt.

Jamsijuur sisaldab looduslikku toorainet - hormoonide eelkäijat– diosgeniini, mis on väga sarnane organismis esinevate hormoonidega - steroidsaponiiniga DHEA (dehüdroepiandrosteroon) ja pregnenalooniga (progesterooni derivaat), mis reguleerivad hormoonide tasakaalu naiste organismis, soodustavad head enesetunnet ja energia tõusu. Fütoöstrogeenid mõjuvad soodsalt organismi hormonaalsele seisule, reguleerivad menstruaaltsüklit, toetavad naiste suguelundite toonust, eriti kliimaksi perioodil; ja ennetavad luuhõrenemise tekket. Kahjuks on spetsialistide hinnangul prohormoonide tasakaal langemas, alates 20-25. eluaastast.
Uuringud näitasid otsest sõltuvust prohormoonide tasakaalu langemise ja selliste ilmingute vahel nagu apaatia, unisus, rasvumine ja isegi selliste haiguste tekkimise vahel nagu reumatoidartriit, osteoartriit, osteoparoos. Selgus, et haigetel inimestel vanusest sõltumata on DHEA tase veres madalam kui tervetel inimestel.

Wild Yam GP omab suurt tähtsust naiste organismile ja heaolule. Jampsjuur on efektiivne rahustav ja silelihaste lõõgastav vahend, omab valuvaigistavat toimet, vähendab peavalu, vähendab suminat kõrvades, väsimust, närvilisust, parandab enesetunnet, und, mälu.
Mõjub soodsalt endokriinsüsteemile ja maksale, parandab seedimist, vähendab kolesteroolitaset veres.
Metsiku jamsi ekstrakt on  kasutusel luu- ja lihaskonna toetamiseks ning kogu organismi tervendamiseks.
Tänu oma unikaalsele omadustele on jamsijuur väga populaarne toode kogu maailmas naiste tervise toetamiseks.
Ühes Wild Yam GP kapslis on 375 mg jamsijuure ekstrakti (12,5% diogeniini), mis on ekvivalentne 1500 mg jamsijuure droogiga.

Wild Yam GP koostisesse kuulub samuti flavanoid rutiin, naturaalne aine, mis omab antioksüdantset toimet. Rutiin aitab võidelda vabade radikaalidega, omab põletikuvastast ja tromboosivastast toimet. Peale selle, mõningased uuringud näitasid rutiini antibakteriaalset efekti ja tema võimet parandada vereringet.

Wild Yam GP:
• Toetab hormonaalset tasakaalu

 • • Vähendab premenstruaalseid ja kliimakteerilisi vaevusi;
  • Rahustava toimega;
  • Lõõgastab silelihaseid.

  Koostis: Standardiseeritud (12,5% diogeniini) metsiku jamsijuure ekstrakt (10:1) – 375mg , rutiin – 25mg.
  Näidustused: Närvipinge, ebastabiilne meeleolu, kliimaks, kuumad hood, premenstruaalne sündroom
  Vastunäidustused: individuaalne mittetaluvus
  Kasutamine: 1 tablett päevas klaasi veega.
  Pakend: 30 kapslit.
  Säilitada: tihedalt suletud, kuivas, jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Ärge kasutage toodet kui kaitseplomm on vigastatud või on lõppenud kehtivusaeg! Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada.