Joomla Free Template by FatCow Hosting

Organismi seisundi hindamine

Kestus: ~2 tundi

Valeom’i aparatuuri abil on võimalik saada ülevaade organismi terviseseisundist. Organism on isetasakaalustuv süsteem, see teadmine on energomeditsiini põhimõtteks. Sõltuvalt organismi kohanemisvõimest ja välisärritajatest on tasakaal pidevas muutumises. Teatud läve ületamisel tekivad kliinilised haigusnähud. Organismi terviseseisundi hindamine võimaldab kliinilisi haigusnähtusid ennetada. Infoteraapia käigus on võimalik taastada tasakaalutute rakkude õiged võnkesagedused, mille tagajärjel hakkavad paranema iseregulatsiooniprotsessid rakutasandil ja korrastub organismi biokeemia. Sellest saab alguse tervenemine. Sageli lähtub probleem ühest elundist, mis põhjustab terviseprobleeme teistes elundites. Sihtelund ise ei pruugigi kliinilist haiguspilti näidata. Detailne ülevaade võimaldab haigusnähtude korral jõuda õige põhjuseni.

Pakume teile terviseseisundi hindamist kõrgtehnoloogilise eurosertifitseeritud seadme abil ja juhiste andmist võimalike haigusnähtude ennetamiseks. Haigusnähtude ilmnemisel toimub neid tekitanud tegurite väljaselgitamine ja soovituste andmine edaspidiseks tegevuseks.

2 tundi enne uuringut ei tohi süüa, juua võib ainult vett.

Uuringu tegemise vastunäidustused on järgmised:
1. Südamestimulaatori või muude elektrooniliste seadmete olemasolu organismis
2. Pahaloomulised kasvajad
3. Ägedad haiglaravi nõudvad põletikuprotsessid
4. Aktiivne tuberkuloos
5. Vanus alla 3 eluaasta

TÄHELEPANU! Uuringu tulemused ei ole diagnoosid, vaid viited protsessidele, mis organismis toimuvad, ja nendele elunditele, mis on tasakaalust väljas.