Joomla Free Template by FatCow Hosting

Tänukiri

Kui ma Holistilisse Kliinikusse tulin, siis oli mul just avastatud munasarjatsüst. Arst oli öelnud, et see on nii suur, et ise tõenäoliselt enam ära ei tule ning tuleb minna operatsioonile. Ta siiski määras mulle progesteroonitabletid ja ütles, et enne ikka proovime, äkki läheb õnneks. Pärast seda arstilkäiku olin ma murest murtud, sest väga tõenäoline operatsioon, mida ma üldse ei tahtnud, terendas silme ees.

Mõtlesin siis, et alternatiivne meditsiin on ju ka, ja ma pean seda proovima, kas või sellepärast, et mul poleks pärast endale midagi ette heita. Kirjutasin siis paari kohta, mis sellega tegelevad. Ühest kohast tuli mulle hästi ametlik vastus, et "praegu ei tea, mida teie murega teha, sellel võib olla mitmeid põhjuseid, aitäh, nägemist". Ja siis kirjutas mulle Tiiu Holistilisest Kliinikust nii südamliku ja julgustava kirja, et mul ei tekkinud kahtlustki, mida edasi teha. :)

Panin siis bioresonantsuuringule aja kinni. Seal uuriti mu keha energiaid ja ma sain iseenda kohta väga palju teada. Kahju ainult, et uuringu materjalid olid venekeelsed, see oli küll päris suur takistus. Dr. Mesila, kes seda läbi viis, märkas uuringu ajal minu neurootilist loomust ja ütles, et mul pole vaja kogu aeg karta ning soovitas minna vabastavasse hingamisse.

Läksingi. Kui punajuukseline ja rahulik-säravate silmadega Regina mulle vastu tuli, siis ma juba mõtlesin, et see peab töötama. Ja töötas ka. Regina ütles minu jaoks õigeid asju ja arutas minuga kõiki probleeme hoopis teisel tasandil. Ja hingamine ise oli täiesti uskumatult elumuutev kogemus. Enam kunagi ei kahtle ma, et maailmas on rohkem, kui see, mida saab käega katsuda. Suhted on ka nüüd paremad - nii iseenda kui teistega. Ja elus toimub korraga nii palju muutusi - uus kodu, kaks reisi sügisel, õiged inimesed tulevad mu ellu... Ma ootan põnevusega, mis veel juhtuma hakkab. :)

Järgmisel korral, kui arsti juures käisin, selgus, et vastupidiselt ootustele oli mu tsüst läinud poole väiksemaks ja arst arvas, et see kaob ise ära. Igal juhul selge oli see, et operatsiooni ei tule. :) Ega ma teagi, kas see juhtus arsti antud rohtude või vabastava hingamise tõttu või nende kahe koosmõjul. Aga mul polegi vaja seda analüüsida. Selge on see, et midagi tegin ma õigesti ja sellest mulle piisab.

Pärast minu vabastava hingamise kogemusest kuulmist, võttis mu vennanaine ka selle ette. Ja pärast teda ka minu vend. Võib-olla jõuab kogu mu perekond varsti tema juurde. Aga pole ka ime. :)

Suur tänu teile!

K