Joomla Free Template by FatCow Hosting

Minu poja tervenemine energomeditsiinilise infoteraapia abil

Minu poeg käis kaks korda Holistilises Kliinikus infoteraapia seansil ja ta sai paari tunniga suuremast põletikust lahti. Kuidas see kõik juhtus, seda kirjeldan alljärgnevalt üksikasjalikult:

Minu pojal tõusis üle-eelmisel laupäeval palavik. Sellega koos algasid tugevad köhahood ja äge nohu. Pühapäevaks, kui ta tähistas oma kolmandat sünnipäeva, oli ta juba üsna läbi. Sel õhtul tõusis palavik üle 39 kraadi. Äge lahtine köha vaevas teda pidevalt ja nohu voolas. Ravisin teda koduste rahvameditsiini vahenditega. Lisaks andsin talle koduseid marju ja aaloemahla immuunsüsteemi tugevdamiseks.

Esmaspäeval, kui arst teda kuulas, siis diagnoosis ta ägeda bronhiidi. Palavik tõusis õhtuks taas üle 39 ja krambiohtu kartes andsin talle palavikualandajat. Teisipäevaks polnud tema seisund paremaks läinud, vastupidi, ta oli kogu päeva loid, magas suurema osa ajast ja üleval olles oli väga viril. Köhahood jätkusid. Kasutasin ka homöopaatilisi terasid, aga ju ma ei osanud parasjagu neid kõige õigemaid valida, igatahes olulist tulemust ma ei näinud.

Teisipäeval pidin andma palavikualandajat juba kaks korda, sest ilma tõusis see kiiresti pea 40 kraadini. Lihtsalt ei söandanud tema eluga riskida ja loota, et ta põletab ise oma viiruse läbi. Kolmapäeva hommikuks, kui arst poissi taas üle vaatas, oli põletikuline protsess läinud igale poole laiali, turses olid nii kurgumandlid, bronhid, kõrvad ning põletik oli juba kergelt kopsu tunginud. Saime pihku hunniku retsepte.

Võtsime mehega poisi autosse ja läksime Holistilisse Kliinikusse infoteraapia seansile. Kompuuter tegi analüüsi tema seisundist. Kõik näitajad olid all, eriti viletsas olukorras olid hingamisteed ja harknäärme kude, aga ka vererakud ja lümfotsüüdid polnud parimas seisus. Energiaravi käigus said lisaks hingamisteedele mõjutatud kõik olulised immuunsüsteemi seisukorra eest hoolitsejad - vererakud, lümfotsüüdid ja lümfikoed, neerupealised, neerud, harknääre, kilpnääre, ajuripats, käbinääre jt.

Laps allus väga hästi kompuutri signaalidele ja pooletunnise seansi järel olid tema näitajad juba enam-vähem normis. Enne kliinikust äraminekut mängis ta juba autoga ja liikus mööda koridori aktiivselt ringi. Kui me koju jõudsime, siis ta magas pikalt ning tal oli veel 38 kraadine palavik. Aga peale ärkamist läks tal kehatemperatuur iseenesest, ilma mingi täiendava vahelesegamiseta normi ning tema käitumine muutus korrapealt.

Laps mängis, tantsis muusika järgi, jooksis paari tunni pärast toas ringi ja sõi päris isukalt. Köhahood olid jäänud samuti vähemaks. Arsti välja kirjutatud antibiootikumid, mille manustamist me polnud jõudnud alustada, jäid kappi suveniiriks. Järgmisel päeval käisime temaga juba pisut väljas.

Reedel tulime teist korda energiaravi seansile ja kompuuter näitas, et poiss on üsna kõbus. Üldpilt oli palju parem ja kopsud olid juba enam-vähem normis. Arvuti saatis taas õigeid signaale poisi kätesse, et tervis tuleks veelgi kiiremini. Reede pärastlõunal käitus ta juba täiesti tavapäraselt. Pisut köha ja nohu kimbutab last veel tänase päevani, aga küll ta sellest ka peatselt jagu saab.

Loomulikult on see vahelesegamine lapse iseeneslikku tervenemisse ja tekib kerge kõhklus, kas organism ei muutu liiga laisaks, kui tema eest teha ära suur ja raske töö. Eks mingi tõetera selles ju ole, aga samas on iga sünteetilise aine manustamine veel hullem vahelesegamine, eriti antibiootikumide, mis nõrgestavad oluliselt organismi ja teevad taastumise vaevaliseks. Rahvaravi vahenditest sel korral paraku ei piisanud. Ja päris omapäi last ka ei raatsi jätta, et vaadata, kas tema organism saab ilma vahelesekkumiseta raskest haigusest lahti või mitte.

Kokkuvõttes, energiaravi seanss on minu senistest kogemustest lähtudes kõige kiirem ja inimsõbralikum moodus paranemisele kaasa aidata. Soovitan seda soojalt teistele emadele, kelle lapsed on pikaleveninud talvest nõrgad ning keda kimbutavad haigused. Olen väga tänulik Holistilisele Kliinikule, et meie poiss nii kiiresti paraneb.